Prekių katalogas

VASARA: KAIP APSAUGOTI SAVO IŠMANIUOSIUS ĮRENGINIUS, IR KOKIUS AKSESUARUS PRIVALU TURĖTI?

 • VASARA: KAIP APSAUGOTI SAVO IŠMANIUOSIUS ĮRENGINIUS, IR KOKIUS AKSESUARUS PRIVALU TURĖTI?

  Atėjus šilčiausiam metų laikui, metas pasirūpinti savo mobiliųjų įrenginių aksesuarais, kad galėtumėte mėgautis visais vasaros džiaugsmais be rūpesčių. Norime Jums pristatyti tris neatsiejamus vasaros pagalbininkus: neperšlampamus dėklus, išorines baterijas, bei telefono ir ausinių dėklus. Šią vasarą būkite saugūs, pilni energijos ir stilingi! 

  Neperšlampami Dėklai

  Vasara - tai laikas, kai norisi praleisti kuo daugiau laiko prie vandens. Nesvarbu, ar planuojate kelionę prie ežero, jūros, ar plaukimą baidarėmis, neperšlampami dėklai jūsų telefonams bus būtinas pagalbininkas. Jie apsaugo įrenginius nuo vandens, smėlio ir purvo, todėl galite drąsiai įamžinti nuotykius ir dalintis jais su draugais.


  Išorinės Baterijos

  Vasarą daug laiko praleidžiame lauke, toli nuo elektros lizdų. Festivaliai, koncertai, žygiai ir stovyklavimai reikalauja, kad mūsų įrenginiai būtų pilni energijos visą dieną ir naktį. Čia į pagalbą ateina išorinės baterijos, kurios užtikrina, kad jūsų telefonai, planšetės ar net ausinės niekada nepritrūks energijos.


  Ryškūs Telefono ir Ausinių Dėklai

  Vasara - spalvų ir gyvybingumo metas, todėl jūsų prietaisai taip pat turėtų spinduliuoti energiją! Ryškūs telefono ir ausinių dėklai ne tik atrodo stilingai, bet ir padeda greitai rasti įrenginius krepšyje ar kuprinėje. Be to, jie apsaugo nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų, kurie gali atsirasti aktyviai leidžiant laiką.

  Bendri Patarimai, Kaip Saugoti Įrenginius Vasarą

  Venkite tiesioginių saulės spindulių: ilgai būnant tiesioginėje saulėje, įrenginiai gali perkaisti, o tai gali pakenkti jų baterijoms ir ekranams. Laikykite prietaisus šešėlyje.
  • Apsaugokite nuo smėlio ir dulkių: smėlis ir dulkės gali lengvai patekti į prietaisų jungtis ir sugadinti vidinius komponentus. Naudokite sandarius dėklus ar krepšelius, kad apsaugotumėte įrenginius.
  • Naudokite atsparius smūgiams dėklus: vasarą dažnai būname aktyvūs, todėl yra didesnė rizika prietaisams nukristi. Investuokite į dėklus, kurie apsaugos nuo smūgių ir kritimų.
  • Saugokite nuo drėgmės: net jei neturite neperšlampamo dėklo, stenkitės laikyti įrenginius kuo toliau nuo vandens.
  • Reguliariai valykite: po dienos paplūdimyje ar kitose dulkėtose vietose, švelniai nuvalykite prietaisus nuo smėlio ir dulkių.

  Ši vasara bus kupina nuotykių ir įsimintinų akimirkų, todėl pasirūpinkite, kad jūsų mobilieji įrenginiai būtų apsaugoti ir paruošti visiems iššūkiams. Neperšlampami dėklai, išorinės baterijos ir ryškūs dėklai - tai trys privalomi aksesuarai, kurie padės jums mėgautis kiekviena vasaros akimirka be rūpesčių.

  Linkime nuostabios vasaros su mūsų aksesuarais!